English French German Italian Polish Russian Hungarian

....Pridajte sa k nám...

Ak považujete projekt TuningBazar.sk za prospešný, môžete si na svoje stránky umiestniť niektorý z našich bannerov. Ďakujeme.

V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

 

<a href="http://www.tuningbazar.sk"><img title="TuningBazar.sk"
style="border:none; width:468px;height:60px" src="/index.php/images/banners/anim460.gif" /></a><a href="http://www.tuningbazar.sk"><img title="TuningBazar.sk"
style="border:none; width:468px;height:60px" src="/index.php/images/banners/static460.jpg" /></a>

 

 

<a href="http://www.tuningbazar.sk"><img title="TuningBazar.sk"
style="border:none; width:125px;height:125px" src="/images/banners/125x125.gif" /></a>

 

 

<a href="http://www.tuningbazar.sk"><img title="TuningBazar.sk"
style="border:none; width:140px;height:80px" src="/index.php/images/banners/140x80.gif" /></a>

 

 

 

 

 

  
Reklamný panel

Poslaním inzertného portálu Tuning Bazar.sk je poskytnúť nadšencom tak rozšíreného koníčka, akým tuning bezpochyby je, priestor na predaj či kúpu prevažne použitých tuning dielov, alebo hotových tuningových áut. Auto tuning , alebo audio tuning je masovou záľubou hlavne mladých ľudí. Často jedinou možnosťou ako lacno prísť k rôznym tuningovým dielom a doplnkom sú práve inzeráty. Tuning bazár .sk špecializovaný práve týmto smerom a tuning vášho Audi, Subaru, Volkswagenu, Škodovky či iného auta bude s nami dostupnejší. Ponúknite svoje nepotrebné tuning diely, autodoplnky a autosúčiastky. Možno niekto hľadá práve vami ponúkaný diel či doplnok a získané peniaze môžete investovať opäť do svojho šarkana ;-)